Oferta pracy

Specjalista ds. Reklamacji

euroglas polskaO firmie

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i ewidencja zgłoszeń reklamacyjnych

  • Bieżący kontakt z klientem w zakresie obsługi reklamacji

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji reklamacyjnej

  • Stała kontrola czasu realizacji reklamacji

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz ekspertami w celu zapewniania komplek-sowej obsługi reklamacji;

  • wystawianie faktur korygujących do uznanych reklamacji i ich rejestrowanie

  • Prowadzenie rejestru reklamacji

  • Cotygodniowa analiza otwartych zgłoszeń

  • Troska o zadowolenie Klienta i dobry wizerunek firmy

  • Nieustanne pogłębianie technicznej wiedzy na temat produktów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci zaoczni)

  • znajomość języków - obcych angielski lub niemiecki

  • dyspozycyjność i otwartość

  • chęć do pracy i nauki

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w największej tego typu i jednej z najnowocześniejszych hut szkła na świecie

  • dużą dynamikę pracy – udział w ciekawych projektach

  • możliwości rozwoju, szkolenia kierunkowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych

euroglas polska

EUROGLAS Polska Sp. z o. o. to huta szkła, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie do produkcji szkła płaskiego oraz powlekanego. EUROGLAS Polska należy do szwajcarskiej grupy Glas Trösch i jest jednym z liderów w swojej branży na świecie.

Przewiń do profilu firmy