Oferta pracy

Specjalista ds. Reklamacji Transportowych

TVM Transport & Logistics sp. z o.o. O firmie

TVM Transport & Logistics sp. z o.o.

Jaskółek 20f

Studzienice (pow. pszczyński)

Jesteśmy liderem w transporcie drobnicowym oraz dynamicznie rozwijającą się firmą o międzynarodowym zasięgu. Jako jedni z pierwszych zdobyliśmy wyróżnienie dla najlepszych przewoźników, certyfikat TCE Elite. W ciągu kilku lat zwiększyliśmy zatrudnienie z 3 do ponad 300 osób, a liczba transportów przez ostatni rok wzrosła o ponad 60%.

Nasz sukces zawdzięczamy zaangażowaniu pracowników, dlatego priorytetem są dla nas ludzie.

Jeśli nie lubisz monotonii i chętnie podejmujesz wyzwania, zależy Ci na wsparciu i profesjonalizmie otoczenia, a wysokie wynagrodzenie jest dla Ciebie atutem,  dołącz do nas.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa korespondencji oraz rejestracja reklamacji klientów,
  • Rozpatrywanie reklamacji w transporcie krajowym i zagranicznym,
  • Współpraca z ubezpieczycielem w procesie likwidacji szkody,
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami w języku polskim i angielskim,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Swoboda w poruszaniu się w środowisku MS Windows,
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel, Word,
  • Dokładność, systematyczność i skrupulatność,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Mile widziana znajomość prawa przewozowego oraz zagadnień i przepisów związanych z rozpatrywaniem i likwidacją szkód.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w godzinach
    07:00 - 15:00
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie transportowej

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces firmy, pracować z ludźmi z pasją i rozwijać karierę w międzynarodowej firmie stawiającej na pracownika, czekamy na Twoje CV.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy