Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Reklamacji

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Multi-Form II Sp. z o.o.

    Multi-Form to dynamicznie rozwijająca się firma w zakresie sprzedaży podłóg, drzwi, akcesoriów wykończeniowych na terenie Polski. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy

    Zakres obowiązków:

    • obsługa klienta,
    • wystawianie dokumentów obiegowych,
    • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
    • prawo jazdy kat B.

    Wymagania:

    • umiejętności negocjacyjne,
    • komunikatywność,
    • sumienność,
    • rzetelność i dobra organizacja pracy,
    • odpowiedzialność,
    • zaangażowanie,
    • wielozadaniowość,
    • punktualność,
    • obsługa komputera.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • stabilność zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • odpowiednie narzędzia pracy,
    • szkolenie stanowiskowe,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.