Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. reklamacji urządzeń

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

    Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku od 15 lat, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na:

    Nr ref.: KSR/02/2018
    Miejsce pracy: Szczecin

    Obowiązki:

    • Przyjmowanie reklamacji od klientów firmy zgodnie z procedurą
    • Otwieranie zlecenia reklamacyjnego do producenta zgodnie z procedurą
    • Zarządzanie i koordynacja reklamacji od klienta i do producenta, w tym uznawanie lub odrzucanie,
    • Serwisowanie urządzeń na podstawie zgłoszeń reklamacyjnych,
    • Rozpatrywanie reklamacji oraz czynności sprawdzające, ekspertyza,
    • Analiza reklamowanych podzespołów,
    • Zarządzanie informacjami technicznymi związanymi z procesem reklamacyjnym w firmie,
    • Prace biurowe związane z organizacją zadań i zleceń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, elektroniki, elektryki i hydrauliki,
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dział techniczny, reklamacyjny, utrzymania w ruchu),
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie,
    • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę),
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz językowego,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem ref. „KSR/02/2018” klikając:

    W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531-641-084.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    „Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
    11779 – numer Agencji