Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. reklamacji

TAURON Dystrybucja Spółka AkcyjnaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie odpowiedzi w zakresie reklamacji klientów dotyczących świadczonych usług dystrybucyjnych
  • Przygotowanie dokumentacji w zakresie wniosków o wypłatę odszkodowań
  • Weryfikowanie i obsługa wniosków o udzielanie bonifikat wynikających ze świadczenia usług dystrybucyjnych i obsługi klienta
  • Zlecanie wykonania specjalistycznych pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej
  • Zlecanie wykonania rozliczenia lub jego korekty w zakresie wynikającym z obsługi reklamacji oraz wniosków klientów o odszkodowanie i udzielanie bonifikat
  • Opracowywanie statystyk z zakresu prowadzonych reklamacji
  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze dystrybucji energii elektrycznej lub sprzedaży energii elektrycznej
  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągnięcia wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze obsługi reklamacji lub obsługi klienta
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Karta Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • program wdrożeniowy
  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Mega Mocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: TD/OWR/94/2022

Specjalista ds. reklamacji, Wrocław