Specjalista ds. reklamacji ze znajomością języka francuskiego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.06.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice)

    Zadania:

    • bezpośredni kontakt z francuskojęzycznymi klientami firmy na całym etapie rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych,
    • kompleksowa obsługa reklamacji zgłaszanych przez klientów firmy,
    • kontakt z działami firmy w zakresie obsługi zgłoszeń reklamacyjnych (sprzedaż, logistyka, dział prawny),
    • projektowanie i wdrażanie procedur naprawczych dla poszczególnych obszarów reklamacji,
    • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących reklamacji.

    Czego oczekujemy:
    • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego pozwalającej na swobodną pracę w tym języku,
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale obsługi klienta,
    • dużych umiejętności komunikacyjnych,
    • umiejętności pracy pod presją,
    • samodzielności.

    Oferujemy:

    •  umowę
    o pracę,
      międzynarodowe środowisko
        pracy,
    •  komfortowo urządzone biuro,

    •  opiekę medyczną,
    •  naukę języków obcych,
      ubezpieczenie na życie,
    •  karnety sportowe,
    •  szkolenia wewnętrzne.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku Aplikuj Teraz