Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. reklamy - Handlowiec

MFM Sp. z o.o.O firmie

MFM Sp. z o.o.

Ludwika Narbutta 41/43

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów,

  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych,

  • doradzanie klientom w obszarze planowania powierzchni reklamowych,

  • opracowywanie media planów,

  • aktywne budowanie i utrzymywanie własnego portfela klientów,

  • obsługa posprzedażowa klienta.

Nasze wymagania

  • umiejętności negocjacyjne,

  • wiedza z zakresu sprzedaży i podstaw marketingu,

  • znajomość środowiska Windows, pakietu Office (szczególnie Power Point),

  • wysoka motywacja do pracy,

  • umiejętność budowania i utrzymania długofalowych relacji z klientem,

  • umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole,

  • asertywność, kultura osobista i kreatywność.

To oferujemy

  • współpracę B2B i atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + wysokie prowizje,

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole profesjonalistów,

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy,

  • samodzielne stanowisko odpowiedzialne za szeroki zakres działań.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Szukasz stałego miejsca pracy?

Jesteś wytrwały i nigdy się nie poddajesz?

Lubisz poznawać nowych ludzi i nawiązywać z nimi relacje?

Kręci Cię sprzedaż i jesteś w tym dobry?

Chcesz się rozwijać i mieć najlepsze wyniki?

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to nie czekaj już dłużej! Wyślij nam swoje CV i napisz dlaczego to właśnie Ty sprawdzisz się w tej pracy najlepiej.

Miejsce pracy

Warszawa, Radio Kolor