Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Reklamy i Marketingu

Adatex Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Adatex Sp. z o.o. jest firmą, która działa na polskim rynku od 2009 roku. Spółka koncentruje się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe oraz obiekty biurowo-usługowe.

Adatex Sp. z o.o. realizuje swoje projekty począwszy od pierwszego szkicu, poprzez profesjonalne zarządzanie i nadzór nad kolejnymi etapami swoich realizacji. Koncentrujemy się na najciekawszych projektach, nowoczesnej architekturze oraz funkcjonalności projektowanej przestrzeni. Naszym założeniem jest spełnianie indywidualnych oczekiwań naszych klientów będące efektem szczegółowej analizy ich potrzeb. Projektowanie jest wynikiem drobiazgowych badań oczekiwań klientów, zebranej naszej wiedzy i uzyskanych doświadczeń.

Opis stanowiska:

-budowanie i poszerzanie grona odbiorców,

-tworzenie i przeprowadzanie akcji promocyjnych,

-budowanie wizerunku marki,

-tworzenie strategii promocyjnych i reklamowych oraz nadzór nad ich przebiegiem,

-koordynacja oraz czynne uczestnictwo we wprowadzaniu nowych produktów na rynek,

-badanie rynku oraz analiza trendów,

-nadzór nad stroną www, mediami społecznościowymi,

-współpraca z projektantami i grafikami przy realizacji nowych projektów,

-współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

-doświadczenie w wykonywaniu obowiązków na podobnym stanowisku,

-dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego (Google Ads, Analytics, Facebook marketing itp.),

-inicjatywa i kreatywność w przeprowadzaniu akcji promocyjnych,

-samodzielność w działaniu i organizowanie sobie pracy,

-dbałość o szczegóły, ambicja i zaangażowanie,

-komunikatywność, kreatywność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,

-wykształcenie kierunkowe (marketing, reklama, promocja),

-doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,

-doświadczenie  w zakresie marketingu i reklamy,

-sprawne poruszanie się w obszarze Facebook Ads, Twitter Ads, Google Analytics,

-dynamika, przebojowość.

Mile widziane:

-znajomość obsługi programów InDesign/Photoshop/Illustrator

Oferujemy:

-ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

-dużą samodzielność działania,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne