Oferta pracy

Specjalista ds. reklamy online

Action S.A.

6 5008 000 brutto / mies.
  • Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola)

    Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad kanałem Ceneo,

  • Przeprowadzanie kampanii reklamowych w tym kanale

  • Koordynacja prac agencji w ramach Google Ads i Facebook Ads

  • Analizowanie danych statystycznych, przeprowadzanie testów, tworzenie rekomendacji,

  • Audytowanie kampanii,

  • Raportowanie prowadzonych działań,

  • Współpraca z innymi działami firmy i agencjami zewnętrznymi;

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok znajomości w zarządzaniu kampaniami reklamowymi na Ceneo - warunek konieczny,

  • Znajomość kampanii Google ADS i Facebook ADS - mile widziane,

  • Samodzielność i świetna organizacja pracy,

  • Umiejętności analizy efektywności prowadzonych działań oraz formułowania wniosków i rekomendacji,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Co drugi piątek wolny - wydłużamy weekendy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń pracowniczych: BenefitSystems, Opieka Medyczna

  • Siłownia oraz sala do Squsha na terenie firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • sala do Squasha

  • DWA PIĄTKI w miesiącu wolne

Etapy rekrutacji
1

1. Wysyłasz CV

2

My weryfikujemy i zapraszamy wybranych kandydatów

3

Spotkanie odbywa się odrazy z przełożonym i HRem

4

w przeciągu tygodnia dajemy odpowiedź bez względu na wynik

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne). ACTION jest również właścicielem sklepów internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl.

Przewiń do profilu firmy