Ta oferta pracy jest nieaktualna od 494 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Reklamy

  • Poznań, Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i blisko 10 000 w ponad 25 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

    TWOJE ZADANIA
    • Przygotowanie i wysyłka gazetek do druku oraz dodatkowych materiałów reklamowych (plakaty, broszury itp.)
    • Współpraca z agencją reklamową - tworzenie briefów do spotów telewizyjnych, materiałów reklamowych, przygotowanie i wysyłka wzorów produktów
    • Przygotowywanie reklam prasowych
    • Monitoring i analiza działań konkurencji
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Wykształcenie wyższe (mile widziany marketing, dziennikarstwo, filologia polska, ekonomia)
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego
    • Gotowość do zmian
    • Umiejętność komunikacji i współpracy
    • Zorientowanie na wynik
    MILE WIDZIANE
    • Doświadczenie w branży FMCG, retail, agencjach reklamowych
    • Praktyka w opracowywaniu tekstów, przeprowadzaniu akcji marketingowych
    • Wiedza dotycząca FMCG, marketingu
    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną
    opiekę medyczną dla Ciebie
    prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny
    ubezpieczenie na życie
    możliwość rozwoju
    bony na święta
    i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne

    Jankowice k. Poznań - Aplikuj
    bottom