Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekomendacji Programowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Główne zadania:

    • redakcja rekomendacji programowych dla treści emitowanych na platformie nc+
    • pisanie oryginalnych tekstów dla serwisów www nc+

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy redaktorskiej/dziennikarskiej (telewizja, prasa, lub internet)
    • wiedzy z zakresu telewizji, kina, mass mediów
    • doskonałego posługiwania się językiem polskim i tzw. „lekkiego pióra”
    • znajomości języka angielskiego
    • wyższego wykształcenia – kierunki humanistyczne

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
    • owocowe czwartki

    Wyślij nam swoje CV i umów się na rozmowę.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.