Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

PRONAR Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma PRONAR Sp. z o.o. w Narwi jest wiodącym producentem maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie. Jesteśmy również największą i najszybciej rozwijającą się firmą na Podlasiu zatrudniającą ponad 2300 pracowników. W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacjiNumer ref.: (miejsce pracy: Białystok, Narew)

Zakres obowiązków:

  • samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne oraz średniego szczebla specjalistycznego (siły sprzedażowe, logistyka, inżynieria produkcji),
  • aktywne poszukiwania w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
  • rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych (biura karier, uczelnie, Urząd Pracy, itp.),
  • inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmocnienie pracodawcy na rynku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • praktyczna znajomość metody direct serach,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność wykorzystania social media w procesie employer branding i rekrutacji bezpośredniej,
  • samodzielność i kreatywne podejście do pracy,
  • umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilizację zatrudnienia,
  • pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym, wspartym premią,
  • młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji,
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

W CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesów rekrutacyjnych firmy PRONAR Sp. Z o.o. (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby, które spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy