Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

Brintons Agnella Spółka z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Przygotowywanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych,

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych (F2F oraz on-line) i rekomendacje kandydatów,

  • Prowadzenie działań Employer Brandingowych i budowanie pozytywnego Candidate Experience,

  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i zestawień na potrzeby wewnętrzne.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),

  • Znajomość technik, metod i narzędzi rekrutacyjnych oraz trendów w obszarze EB,

  • Pozytywne nastawienie do pracy, energia do działania, umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie oraz inicjatywa w działaniu, dokładność i rzetelność.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie, będącej światowym liderem w swojej branży,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracownika, kolonii dziecka, świadczenia świąteczne,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świadczenia świąteczne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • świadczenia z ZFŚS

Brintons Agnella sp. z o.o., to jeden z czołowych producentów dywanów i wykładzin w Europie, posiadający ponad 40-letnią tradycję. Agnella powstała z marzeń ludzi, którzy od trzech pokoleń, każdego dnia dbają o to, żeby ich wizja piękna urzeczywistniała się we wnętrzach na całym świecie. Nasze dywany tkane są z najlepszych surowców, z troską o najwyższą jakość wykonania i wyrafinowane wzornictwo. Właśnie tak powstaje perfekcja.Wieloletnie doświadczenie w produkcji dywanów wełnianych i w przetwarzaniu wełny stanowi o naszej przewadze na rynku, jest wyjątkowym dziedzictwem naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy