Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

HRQ Engineering sp. z o.o.

5 0008 500 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych kandydatów zza granicy - Ukrainy, Mołdawii, Białorusi za pośrednictwem narzędzi rekrutacyjnych i mediów społecznościowych

  • przygotowania oraz publikacja ogłoszeń na różnych portalach oraz grupach

  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz online z aktywnymi i pasywnymi kandydatami

  • wdrożenie efektywnej strategii rekrutacyjnej oraz przyciągania kandydatów, skuteczne wykorzystanie wszystkich kanałów pozyskiwania kandydatów

  • dopasowywanie oczekiwań i kompetencji кandydatów do aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych

  • utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami oraz budowanie relacji współpracy

  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów

  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacji tymczasowych

  • obsługa administracyjna pracowników tymczasowych

  • tworzenie raportów i zestawień, uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie min 1 rok w kompleksowym prowadzeniu masowych procesów rekrutacyjnych

  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego - warunek konieczny

  • praktyczna znajomość procesów legalizacji cudzoziemców w Polsce

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, również w zakresie prowadzenia telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych

  • znajomość technik rekrutacyjnych

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office

  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji

  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami

  • entuzjazm i inicjatywa w działań

To oferujemy

  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie przełożonego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • jasny i atrakcyjny system premiowy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pyszną kawę i herbatę bez ograniczeń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Przewiń do profilu firmy