Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

EVENT TOTALO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja pracowników,

  • przygotowywanie i publikacja ofert pracy,

  • utrzymywanie i bieżąca komunikacja z kandydatami,

  • prace administracyjne związane z zatrudnieniem kandydatów, w wewnętrznym systemie firmy,

  • kontakt z przedstawicielami kontrahentów

  • raportowanie,

  • prowadzenie dokumentacji i zatrudnianie pracowników,

Nasze wymagania

  • znajomość wybranych aplikacji / systemów rekrutacji i HR,

  • min. roczne doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,

  • wiedza z zakresu rekrutacji, zatrudniania pracowników, funkcjonowania agencji pracy tymczasowej i rynku pracy

  • prawo jazdy kategorii B,

  • doświadczenie i wiedza z zakresu zatrudniania obcokrajowców,

  • chęć do podnoszenia kompetencji i umiejętności,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne,

To oferujemy

  • praca w zespole, który lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od efektów,

  • możliwości szybkiego awansu uzależnionego od efektów pracy i umiejętności

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę / zlecenie- dostosowanie do potrzeb kandydata

EVENT TOTAL

Event Total od 11 lat funkcjonuje na rynku ogólnopolskim jako agencja wspierająca firmy w zakresie HR, motywacji i team buildingu. Wraz z rozwojem segmentu APT poszukujemy kandydatów do naszego zespołu aby wspólnie osiągać kolejne cele i wyznaczać nowe kierunki rozwoju.

Przewiń do profilu firmy