Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców

B2B PROF GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 7006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bosacka 18

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych pracowników na stanowiska niższego i średniego szczebla w zależności od zapotrzebowania

  • kompleksowa obsługa pracowników tymczasowych

  • prowadzenie mediów społecznościowych, m. in. Facebook, Instagram

  • prowadzenie działań marketingowych

  • przygotowywanie baz danych oraz raportów

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • minimum roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku – warunek konieczny

  • znajomość obsługi mediów społecznościowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • dobra organizacja czasu pracy

  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od zrekrutowanego pracownika)

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

    O nas

    B2B PROF GROUP to międzynarodowa firma świadcząca usługi outsourcingu w różnych branżach.