Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

Semcore sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Twoją misją na tym stanowisku będzie przyciąganie i zatrudnianie najlepszych w swojej klasie talentów oraz dbanie o ich właściwe osadzenie się w naszym środowisku pracy. W ramach tego będziesz odpowiedzialny za:
  • bliską współpracę z hiring managerami oraz zarządem w zakresie definiowania potrzeb rekrutacyjnych
  • realizację procesów rekrutacji end to end dla całej organizacji
  • projektowanie procesów rekrutacji w sposób umożliwiający skuteczną weryfikację kompetencji i dopasowania do firmowych wartości (w tym proponowanie i projektowanie narzędzi)
  • pozyskiwanie pasywnych kandydatów metodami direct search
  • budowanie tzw. ławeczki talentów (pipeline of talents)
  • dbanie o najlepsze doświadczenia kandydata w każdym punkcie styku z organizacją
  • proponowanie działań mających na celu przyciąganie do Semcore najlepszych kandydatów korzystając z mocnego wizerunku marki
  • wsparcie liderów w realizacji procesu onboardingu w całym okresie jego trwania
  • doradztwo dla liderów w zakresie podejmowania decyzji personalnych oraz codziennych sytuacji związanych z zarządzaniem zespołem

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie praktyczne doświadczenie w planowaniu i realizacji procesów rekrutacji end to end na stanowiska techniczne lub/i marketingowe (mile widziane doświadczenie w pracy w software house lub agencji marketingowej)
  • doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu kandydatów metodą direct search oraz realizacji działań z obszaru marketingu rekrutacyjnego oraz employer brandingu
  • znajomość różnorodnych narzędzi sourcingowych oraz dobrych praktyk rekrutacyjnych
  • znajomość branży digital marketingu, zwłaszcza ról i stanowisk w projektach oraz kluczowych pojęć związanych z e-commerce
  • doświadczenie we współpracy z hiring managerami oraz zarządem
  • umiejętność zarządzania potrzebami interesariuszy oraz prawidłowego ich definiowania
  • dociekliwość, umiejętność zadawania trafnych pytań i wyciągania wniosków
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem pre-onboardingu i onboardingu
  • umiejętność budowania tzw. ławeczki talentów oraz posiadanie rozbudowanej bazy kontaktów w branży
  • umiejętność koordynowania kilku projektów w tym samym czasie
  • umiejętność argumentowania własnego zdania przy jednoczesnej otwartości na inne punkty widzenia oraz patrzeniu na sytuacje z różnych perspektyw
  • doświadczenie w zakresie personal brandingu (własna regularna aktywność w mediach społecznościowych pozwalająca na budowanie rozpoznawalnego wizerunku osobistego)

To oferujemy

  • wynagrodzenie w widełkach: 5.000 - 7.000 brutto (UoP), 5.200 - 7.600 netto + VAT (B2B mały ZUS), 6.000 - 8.400 netto + VAT (B2B duży ZUS)
  • dowolną formę współpracy, którą sam wybierasz (UoP, UZ, B2B)
  • dla osób spoza Wielkopolski możliwość pracy w 100% zdalnie
  • pełną samodzielność oraz dużą swobodę działania i odpowiedzialność w zakresie realizowanych projektów - to Ty jesteś ekspertem w obszarze pozyskiwania talentów, dlatego poszukujemy osoby, która widząc nasze plany rozwoju, przełoży je na konkretne działania rekrutacyjne oraz weźmie na siebie odpowiedzialność za ich skuteczną egzekucję
  • bliskość współpracy z zarządem oraz jego pełne zaangażowanie - jesteśmy w tym biznesie całym sobą, możesz więc liczyć na realne wsparcie, bo nam faktycznie zależy na tym, aby zrobić różnicę na rynku. Oczekujemy wyników, ale dbamy również o warunki, w jakich będziesz je mieć osiągać.
  • możliwość udziału w przekładaniu wizji na działanie - szukamy osób komplementarnych do nas. Uwielbiamy kreować wizje i myśleć o przyszłości a teraz potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam zakuć to w pewne ramy możliwe do zrealizowania.
  • udział w tworzeniu wyjątkowych propozycji wartości dla kandydatów - mamy misję, aby przez najbliższe kilka lat zrobić w obszarze SEO jak najwięcej. Chcemy udowodnić rynkowi, że się da a naszym przyszłym talentom pokazać, że warto do nas dołączyć właśnie w tym momencie.
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w modelu hybrydowym - wiemy, że niektóre zadania wymagają pracy w domowym zaciszu a inne lepiej realizować widząc się na żywo ze współpracownikami. To Ty wybierasz, kiedy masz home office a kiedy jesteś w biurze.
  • okazję do realizacji projektów dotykających różnych momentów employee life cycle - przyciąganie i zatrudnianie talentów to dopiero początek przygody. Kluczowe jest również sprawić, aby talenty chciały z nami zostać na dłużej.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Semcore sp. z o.o.

Z dumą mówimy, że jesteśmy pierwszą agencją SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu wyższych przychodów poprzez ciągłą orientację na zwiększenie widoczności w sieci i generowanie ruchu na ich stronach. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi chcemy zrobić różnicę w świecie e-commerce. Jako pierwsza agencja tego typu połączyliśmy naukę i biznes tworząc inicjatywę SemcoreLAB, dzięki której możemy świadomie zarządzać innowacjami i rozwijać młode talenty. Jeśli chcesz być częścią naszej historii, czytaj dalej.

Co chcemy osiągnąć dzięki współpracy z Tobą

Nasze firmowe WHY brzmi "Pomagamy firmom sprzedawać więcej w internecie". Poszukujemy ludzi, którzy chcą wspólnie z nami realizować tę misję i każdego dnia mnożyć potencjał genialnych firm. Marzymy o stworzeniu takiego środowiska pracy, które będzie wspierać postawę proaktywności, zdrowej rywalizacji oraz ciężkiej, ale inteligentnej pracy - to nasze kluczowe wartości. Z uporem maniaka powtarzamy - mindset zawsze będzie ważniejszy niż umiejętności, bo te w stosunkowo łatwy sposób można rozwinąć w przeciwieństwie do postawy, która jest trudniejsza do zmiany. Dlatego szukamy HRowca z krwi i kości, który pomoże nam budować angażujące środowisko pracy oraz przyciągać i zatrudniać tylko takich ludzi, co do których mamy pewność, że chcemy z nimi pracować. Przed Tobą ważne zadanie - budować kapitał, który stanie się naszą przewagą konkurencyjną. #zawszewzrost

Specjalista ds. Rekrutacji, dolnośląskie