Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

HDOMEDICAL sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i efektywne poszukiwanie współpracowników

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji

  • tworzenie profili kandydatów selekcja kandydatów

  • tworzenie i promowanie ogłoszeń

  • budowanie bazy kandydatów

  • współpraca z menagerami w ramach realizowanych projektów

  • budowanie wizerunku firmy na rynku pracy w ramach działań emlpoyer brandingowych

Nasze wymagania

  • umiejętność inicjowania i podtrzymywania rozmowy

  • otwartość w kontaktach z rozmówcą

  • kreatywność i cierpliwość

  • prowadzenie poszukiwań najlepszych kandydatów z rynku ( za pomocą wewnętrznej bazy danych, kampanii ogłoszeniowych)

  • profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły realizowanych zadań

  • dbałość o pozytywne doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacji

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesu rekrutacyjnego oraz znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Ciekawe wyzwania w pracy i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych projektach

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

  • Elastyczny i zadaniowy czas pracy

  • Praca w systemie home - office

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jeśli chcesz się dalej rozwijać w obszarze rekrutacji i być częścią niemieckiej kultury pracy – zapraszamy do Nas!

Zobacz, co robimy i co możemy Tobie zaproponować

Przewiń do profilu firmy