Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

MONDI Polska

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla, w tym specjalistyczne techniczne w obszarze produkcji i logistyki

  • Realizacja planów rekrutacyjnych

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów różnymi metodami

  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych celem weryfikacji kompetencji kandydatów

  • Codzienna współpraca z zespołami: sprzedaży, rekrutacji, koordynacji projektów oraz kadr i płac

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji niższego i/lub średniego szczebla

  • Jesteś nastawiona/y na relacje, rozwój i rezultaty

  • W rekrutacjach stawiasz na efektywność, jakość i terminowość

  • Masz głowę pełną pomysłów i odważnie szukasz rozwiązań na tropie najlepszych kandydatów

  • Cechują Cię samodzielność, odpowiedzialność oraz prozespołowa postawa

To oferujemy

  • Możliwość pracy w trybie stacjonarnym lub zdalnym (cykliczne wizyty w centrali w Poznaniu)

  • Udział w zróżnicowanych projektach rekrutacyjnych dla renomowanych Klientów

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Współpracę ze zgranym, wspierającym zespołem

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz ścieżkę rozwoju szytą na miarę

  • Szkolenie wdrożeniowe w centrali z Poznaniu - zapoznanie ze standardami rekrutacyjnymi Mondi

  • Indywidualne budżety szkoleniowe - stawiamy na Twój rozwój

  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny MyBenefit, program motywacyjny opartym na wzajemnym docenianiu się, bezpłatną siłownia w biurowcu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Nie ma drugiego tak zgranego zespołu jak nasz!

  • W naszej pracy kierujemy się jasno określonymi wartościami

  • Mając świadomość wpływu naszej organizacji na otoczenie angażujemy się w działania z zakresu Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable HRM)

  • Jesteśmy członkami programu EKOlogiczni w Biznesie

  • Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników, prowadząc szeroko zakrojone działania z zakresu Employer Brandingu

  • Dbamy o środowisko: segregujemy odpady, ograniczamy zużycie papieru i plastiku, angażujemy się w akcje mające na celu ochronę środowiska naturalnego

  • Podejmujemy inicjatywy sportowe, mając na uwadze wzajemne zdrowie i dobre samopoczucie

  • Wspieramy lokalną społeczność m.in. świetlicę socjoterapeutyczną oraz domy dziecka

Chcesz wiedzieć więcej o nas?

Zajrzyj na naszą stronę, a szczególnie na https://mondi-polska.pl/kariera-w-mondi/

Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. polskim poprzez portal.

Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Przewiń do profilu firmy