Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji Doradców Klienta

PROVIDENT Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompetencyjnych wywiadów telefonicznych na stanowisko Doradcy Klienta.

  • Udzielanie informacji zwrotnej kandydatom po przeprowadzonym procesie rekrutacyjnym.

  • Przekazywanie rekomendowanych kandydatów do Departamentu Sprzedaży.

  • Ścisła współpraca z osobami reprezentującymi HR na terenie całego kraju.

  • Współpraca z Departamentem Sprzedaży w obszarze rekrutacji Doradców Klienta.

  • Podejmowanie niezbędnych działań na linii współpracy z Doradcami Klienta.

  • Realizacja wybranych aktywności w zakresie utrzymania nowych Doradców Klienta w pierwszym okresie współpracy (m.in. telefony powitalne, weryfikacja jakości procesu wdrożenia).

  • Dbanie o najwyższy poziom pozytywnego doświadczenia kandydata/tki w trakcie całego procesu rekrutacji.

Nasze wymagania

  • Masz minimum wykształcenie średnie.

  • Masz przynajmniej rok doświadczenia i podstawową wiedzę z obszaru rekrutacji i selekcji pracowników, ale wciąż Ci mało – chcesz postawić kolejny krok w swojej karierze.

  • Marzysz o tym, żeby pracować ze specjalistami w dziedzinie HR oraz rozwijać się pod ich czujnym okiem.

  • Wiesz, co to jest wywiad behawioralny i chcesz używać tej metody w praktyce.

  • Potrafisz poprowadzić profesjonalną rozmowę rekrutacyjną w taki sposób, żeby zdobyć niezbędne informacje i zbudować pozytywne doświadczenie kandydata/tki. Świetnie! To Twój wielki atut.

  • Widzisz swoją przyszłość w rekrutacji, dlatego chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym kierunku.

  • Masz tę moc! Możesz godzinami rozmawiać przez telefon, a w kontaktach z innymi czujesz się jak ryba w wodzie. Ludzie lubią i chcą z Tobą rozmawiać, umiesz słuchać.

  • Nic co ludzkie nie jest Ci obce, dlatego szybko uczysz się na błędach.

  • Najbardziej lubisz jak masz jasny cel i określone zadania, z których możesz się skutecznie wywiązać.

  • Jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia. Szukamy właśnie takich osób!

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Dzień wolny na wolontariat.

  • Dodatkowy urlop.

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji.

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych.

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop