Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

MOWI

MOWI

39

Duninowo (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, okołoprodukcyjne i specjalistyczne

  • Samodzielne prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacyjnych przy wykorzystaniu różnych źródeł i narzędzi rekrutacji

  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów

  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji

  • Promowanie ofert pracy na rynku lokalnym

  • Poszukiwanie źródeł docierania do kandydatów

  • Przygotowywanie i analiza raportów dotyczących efektywności rekrutacji

  • Bieżące monitorowanie sytuacji na rynku pracy

Nasze wymagania

  • Samodzielność i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań

  • Nastawienie na rezultat

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w branży rekrutacyjnej najlepiej w środowisku produkcyjnym.

  • Obsługa pakietu MS Office w stopniu dobrym

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku

  • Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne