Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji - dział pracy tymczasowej

FALLWORK SP. Z O.O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz bezpośrednie poszukiwanie kandydatów na portalach społecznościowych

  • wyszukiwanie i docieranie do najlepszych kandydatów na rynku

  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na stanowiska niższego i średniego szczebla (branża retail, produkcja, magazyny)

  • obsługa naszego wewnętrznego systemu , a w tym: wprowadzanie danych , generowanie umów, monitorowanie grafików Zatrudnionych oraz rozliczanie czasu pracy -umowy cywilnoprawne

  • raportowanie bieżących zadań i działań Kierownikowi działu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych

  • minimum roczne doświadczenie w branży HR

  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (podstawa oraz rozbudowany system premiowy)

  • pracę z wykorzystaniem rozbudowanego i funkcjonalnego narzędzia HR Cloud

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • szkolenia oraz możliwość nauki od fachowców w branży

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

  • benefity pracownicze ( prywatne ubezpieczenie, karty multisport itp)

  • biuro w centrum

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedza, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta (wpis do rej. nr 6231)

Przewiń do profilu firmy