Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji EMEA

Commoditech Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Commoditech Sp. z o.o. (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji stanowisk White Collars dla SSC branży Healthcare na region EMEA (głównie Europa, okazjonalnie Bliski Wschód i Afryka). Kontrakt do końca br. (jest możliwość ale bez gwarancji  – zależy to również od Kandydata). Praca daje możliwość nabycia cennego doświadczenia i kontaktów na terenie krajów Europy Centralnej i Wschodniej zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Organizacji. Bliska współpraca z TA Team Lead, Managerami HR oraz HRBP.

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie projektami rekrutacyjnymi E2E zgodnie z zaplanowanym kalendarzem w krajach EMEA
  • Poszukiwane stanowiska to np. Finance, Procurement, Supply Chain, Customer Care
  • Realizowanie i aktualizacja strategii rekrutacji
  • Dbanie o wizerunek firmy i proces rekrutacji

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w rekrutacji
  • Biegła znajomość angielskiego (B2/C1)
  • Dyplom uczelni wyższej
  • Miękkie umiejętności, umiejętność współpracy z ludźmi
  • Samodzielność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Praca w pełnym wymiarze i 100% zdalna
  • Wynagrodzenie PLN 5 000-13 000 brutto - elastyczny model zatrudnienia (UZ / UoD / B2B)
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Commoditech Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00–640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Commoditech Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Commoditech Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne