Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref. 229/GL/18

    Grupa LOTOS S.A. zajmuje się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz dystrybucją produktów naftowych. Jesteśmy jednym z największych i uznanych pracodawców na Pomorzu. Zatrudniamy ponad 1400 pracowników. W 2016 roku zostaliśmy nagrodzeni jako jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w branży energetycznej.

    Wykorzystaj swoje kompetencje i rozwijaj się w Grupie LOTOS S.A. na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk
    • współpraca z kierownikami poszczególnych komórek organizacyjnych/obszarów biznesowych w celu skutecznej realizacji polityki zarządzania zasobami ludzkimi
    • działania employer brandingowe
    • realizacja działań w zakresie procesów HR: adaptacja pracowników, ocena okresowa, badania zaangażowania, badania potencjału

    Wymagania:

    • co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze HR
    • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk
    • wiedza z zakresu metod rekrutacji, selekcji i diagnozy pracowników
    • doświadczenie w zakresie procesów HR
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, duża samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole, budowania partnerskich relacji wewnątrz organizacji
    • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • umowę na zastępstwo (do lipca 2020r.)
    • pracę w zaangażowanym, energicznym i kreatywnym zespole
    • realny wpływ na procesy HR w Grupie Kapitałowej LOTOS
    • atrakcyjny pakiet Benefitów:
      • opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
      • Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
      • możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
      • firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
    • współpracę z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
    • możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy