Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Solutions 30 Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Solutions 30 to lider na rynku europejskim, który stawia sobie za priorytet ułatwienie dostępu wszystkim do technologii cyfrowych. Z ponad 10 000 inżynierów i techników codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Obsługujemy ponad 60 000 interwencji każdego dnia, a nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziewięciu krajach europejskich: Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i w Polsce. Zapewniamy rozwiązania typu one-stop-shop, czyli jeden punkt kompleksowej obsługi, aby móc rozwiązywać problemy naszych klientów, w obrębie pięciu głównych branż: telekomunikacji, IT, bezpieczeństwa, energetyki i handlu detalicznego.

Solutions 30 rozpoczęła działalność operacyjną w Polsce w roku 2019, a obecnie w strukturach grupy w Polsce pracuje blisko 1000 pracowników na terenie Polski. Na kolejne lata zaplanowano dalszy dynamiczny rozwój działalności w Polsce.

Solutions 30 jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu z kapitalizacją blisko 2 miliardów EUR. Grupa rozwija się na poziomie 50% przez ostatnie kilka lat i w związku z tym dynamicznym wzrostem oraz zwiększającymi się potrzebami rekrutacyjnymi w perspektywie kilku kolejnych lat, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. RekrutacjiNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa / Siedlce / Gdańsk / do ustalenia

Szukamy osoby, która poprowadzi projekty rekrutacyjne w różnych obszarach geograficznych Polski, w ramach których chcemy wyłonić kandydatów do pracy w innych krajów Europy Zachodniej. Pełniąc tę rolę, zajmiesz się współtworzeniem centrum rekrutacyjnego grupy Solutions 30, które będzie zlokalizowane w Polsce. Jeśli nie boisz się nowych, ambitnych wyzwań, cenisz sobie swobodę działania i samodzielność oraz zawsze dążysz do jak najlepszych rezultatów, prawdopodobnie świetnie sprawdzisz się w tej roli!

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych:
    • o  przygotowanie i prowadzenie działań rekrutacyjnych z poziomu centrali oraz w terenie,
    • o  organizowanie i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
    • o  współpraca z lokalnymi agencjami rekrutacyjnymi,
    • o  przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń o pracę,
    • o  weryfikowanie kandydatów pod kątem wymagań,
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.
  • Reprezentowanie grupy w kontaktach zewnętrznych (agencje rekrutacyjne, biura karier, targi pracy, urzędy pracy, inne).
  • Planowanie i wsparcie w realizacji szkoleń wstępnych i specjalistycznych pracowników.
  • Weryfikacja skuteczności prowadzonych procesów rekrutacyjnych i ich bieżące usprawnianie.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu lokalnych procesów rekrutacyjnych w różnych obszarach geograficznych Polski.
  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników sezonowych i budowlanych do pracy w innych krajach EU.
  • Samodzielność, sumienność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w rekrutacji obcokrajowców będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe inne formy współpracy).
  • Prace w europejskim liderze rozwijającym się w tempie średnio 50% rocznie.
  • Budowanie jednej z istotnych linii operacyjnych grupy.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bonusami wynikającymi z efektów.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
Jeśli nasza propozycja wydaje Ci się interesująca, czekamy na kontakt!
Prześlij swoje CV z wymaganiami dot. wynagrodzeń poprzez przycisk APLIKUJ.

Wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions30 Holding Sp. z o.o. oraz spółki zależne, danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji pracowników.”

Niezamieszczenie wyżej wskazanej zgody spowoduje pominięcie aplikacji w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy