Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i publikacja ogłoszeń,

  • kompleksowe, samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska z obszaru IT, call center)

  • dbałość o candidate experience,

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku,

  • prowadzenie działań z zakresu budowy marki pracodawcy,

  • selekcja i ocena kompetencji kandydatów,

  • nadzór nad dokumentacją i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów rekrutacyjnych,

  • wsparcie w przeprowadzaniu onboardingu i offboardingu pracowników,

  • raportowanie przebiegu i efektów prowadzonych projektów rekrutacyjnych,

  • rekrutacje prowadzone w Elblągu i Gdańsku.

Nasze wymagania

  • minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i HR,

  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów z zakresu rekrutacji,

  • wykształcenie wyższe,

  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,

  • samodzielność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzoną pracę,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość wybrania formy zatrudnienia,

  • 27 dni płatnego zawieszenia umowy B2B,

  • przyjazne miejsce pracy i nieformalną atmosferę,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • niezależność i możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • benefity pozapłacowe, np. Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Furgonetka.pl to internetowa platforma specjalizująca się w sprzedaży usług kurierskich renomowanych firm transportowych takich jak DPD, DHL, Inpost czy Fedex.

Z naszych usług korzysta każdego roku ponad 100 tys. firm oraz kilkaset tysięcy klientów indywidualnych. Jesteśmy dumni z tego, że nasza platforma obsługuje nawet 1 mln zamówień miesięcznie, co klasyfikuje nas wśród czołówki branży e-commerce pod względem ilości realizowanych zamówień. Jesteśmy partnerem liderów rynku e-commerce, wśród których można wymienić m.in. Allegro oraz Shoper.

Przewiń do profilu firmy