Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • analizę otrzymanych zleceń rekrutacyjnych - nasi Business Development Managerowie przykładają wagę do jakość zleceń :)

  • uzgadnianie szczegółów realizacji zamówień z Klientami,

  • publikację ogłoszeń na naszej stronie www, na zewnętrznych portalach oraz ich komunikację w mediach społecznościowych

  • analizę bazy i rynku, aktywne poszukiwania w celu dotarcia do najlepszych Kandydatów,

  • weryfikację kompetencji Kandydatów w ramach wywiadów telefonicznych, wideorozmów lub spotkań bezpośrednich,

  • tworzenie rekomendacji najlepszych Kandydatów zgodnie z przyjętymi u nas standardami,

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami oraz z Kandydatami uczestniczącymi w procesach rekrutacyjnych - dbamy o komunikację :) ,

  • wprowadzanie danych dotyczących projektów i Kandydatów do systemu CRM oraz raportowanie,

  • udział w wewnętrznych projektach firmy,

  • codzienną współpracę ze swoim Teamem i Team Liderem - gramy zespołowo ;)

  • wsparcie dla młodszych pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w obszarze rekrutacji - preferujemy 2 letnie,

  • doświadczenia w kontaktach z Klientami (na pozycjach juniorskich to często dobry start)

  • znajomości j. angielskiego lub innego języka obcego – idealnie poziom B2 (a jeśli Twoje B1 aspiruje do B2 – u nas szybko ten poziom osiągniesz),

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • nastawienia na współpracę, zdobywanie nowych kompetencji oraz realizację wytyczonych celów,

  • samodzielności i inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • pozytywnego nastawienia!

To oferujemy

  • dołączenie do jednego z naszych zgranych Teamów m.in.: SSC/BPO, Engineering/Manufacturing, IT, Sales/Finance,

  • pracę z fantastycznymi ludźmi: profesjonalistami, z bogatym doświadczeniem rekrutacyjnym, z mniejszym doświadczeniem, ale niesamowitą energią i pomysłami ...i nie tylko ;),

  • dalszy rozwój zawodowy w ścieżce specjalistycznej, klienckiej lub liderskiej (mamy je sprecyzowane)

  • nowoczesne narzędzia pracy, m.in. autorski system CRM do obsługi rekrutacji i Kandydatów - jesteśmy z niego dumni :),

  • prowadzenie ciekawych projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie dla największych międzynarodowych firm,

  • brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje, wciąż się rozwijamy, dbając przy tym o relacje i codzienny uśmiech (nawet zdalnie)

  • system wynagrodzenia uwzględniający premię od osiąganych przez Ciebie wyników, wewnętrzne gry i konkursy

  • prywatną opiekę medyczną,

  • program wdrożeniowy i wsparcie w rozwoju,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • wyjazdy integracyjne (był już m.in. Flyspot, Off road, Wakeboard, Rafting, Narty, Snowboard i cierpliwie czekamy na więcej :D),

  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego z native speakerem,

  • elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 8.00 a 11.00),

  • wybraną formę zatrudnienia (wg. preferencji umowa o pracę lub kontrakt B2B) i tryb pracy (możliwa jest praca w 100% zdalna, jak i praca hybrydowa),

  • wsparcie dla rodziców pracujących w Arche - również tych młodych (np. zatrudnienie w niepełnym wymiarze po powrocie z urlopu macierzyńskiego / tacierzyńskiego/ wychowawczego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W Arche cenimy różnorodność, pasje i talenty. Jesteśmy Zespołem, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Lubimy siebie i swoją pracę, działamy nieszablonowo, a pojawiające się wyzwania są dla nas okazją do rozwoju. Dołącz do nas, poznaj nas i daj się poznać :)

Już od 11 lat rozwijamy nasze biura w Katowicach i Wrocławiu, tworzymy nowy zespół w Gdańsku i w Pradze! W tym czasie udało nam się zbudować stabilną strukturę, w której pracuje już 100 osób i w dalszym ciągu nam mało!

Nowy Rok to nowe możliwości! Rozpocznij go z nami!

Konsultanci Arche w ramach zespołów m.in. Engineering/Manufacturing, Sales/Finance, IT, SSC/BPO/ITO prowadzą rekrutację dla największych firm z całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy?

  • 8 godzin, między 8.00 a 19.00 – możesz rozpocząć o dowolnej godzinie między 8.00 a 11.00,

  • hybrydowo – w wybrane dni pojawiamy się w naszych biurach w Katowicach i Wrocławiu, a w pozostałe pracujemy zdalnie lub całkowicie zdalnie w Gdańsku

  • każdy z nas ma swobodę działania oraz korzystania z dostępnych narzędzi, samodzielnie ustala swój harmonogram oraz zadania na każdy dzień,

  • korzystamy z intuicyjnego i autorskiego systemu CRM, który pozwala nam szybko i skutecznie działać,

  • w atmosferze, gdzie każdy z nas może być sobą, gdzie wzajemnie się wspieramy i sobie kibicujemy.

Znasz nasze reguły, teraz Twój ruch! Daj się poznać!

Pozdrawiamy serdecznie,

ARCHEteam :)