Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASMO Solutions Sp. z o.o.

    ASMO Solutions Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Agencji Pracy Tymczasowj "ASMO Solutions Deutschland" GmbH. Poszerzając obszar swoich zadań poszukujemy pracowników na poniższe stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

     Zakres obowiązków:

    • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych zgodnie ze standardami przyjętymi w organizacji
    • poszukiwanie Kandydatów przy użyciu różnorodnych metod oraz dopasowywanie ich oczekiwań i kompetencji do aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych
    • rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych
    • budowanie sieci kontaktów wśród kandydatów
    • raportowanie statusu rekrutacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • orientacja na rozwój i samodoskonalenie
    • świetna organizacja pracy
    • umiejętność kreatywnego myślenia
    • znajomość nowoczesnych sposobów rektutacji pracowników

    Oferujemy:

    • pracę na samodzielnym stanowisku
    • umowa o pracę
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • dobre wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASMO Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ASMO Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.