Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego gdańskiego oddziału Randstad Professionals (dział rekrutacji stałych) poszukujemy doświadczonych specjalistów z obszaru HR, którzy będą odpowiadać za samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych oraz utrzymywanie relacji z Klientami.

    Nr ref.: /17/03/2018/AG/9972
    Gdańsk

    zadania:

    • całościowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie (możliwość realizacji rekrutacji na role m.in. z obszaru finansów, IT, SSC/BPO, inżynierii, marketingu i sprzedaży, logistyki oraz HR)
    • aktywne pozyskiwanie kandydatów, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych i przygotowywanie rekomendacji dla Klientów
    • nawiązywanie relacji biznesowych oraz współpraca ze stałymi klientami
    • poszukiwanie nowych i doskonalenie dotychczasowych metod poszukiwania kandydatów

    oczekujemy:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji
    • mile widziane wykształcenie kierunkowe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami i Kandydatami
    • znajomość narzędzi rekrutacyjnych i wiedza z zakresu aktywnego pozyskiwania Kandydatów
    • umiejętność zarządzania procesami rekrutacyjnymi
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wysokie kompetencje interpersonalne i otwartość na nowe wyzwania
    • pozytywne nastawienie i chęć rozwoju

    oferujemy:

    • przyjazną atmosfera pracy i niezliczoną ilość codziennych wyzwań :)
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
    • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)
    • możliwość korzystania z wewnętrznych szkoleń z zakresu rekrutacji, sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich
    • usystematyzowany proces wdrożenia do organizacji

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47