Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Gdańsk
    Wyzwania przed Tobą:

    W związku z otwarciem nowego oddziału Sii w Szwecji poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji z zamiłowaniem do rekrutacji i nowoczesnych technologii. Osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracowała z Dyrektorem Zarządzającym Sii Sweden AB i będzie odpowiedzialna za aktywne działania rekrutacyjne, wsparcie EB i kampanie marketingowe wspierające dynamiczny rozwój Sii w Szwecji.

    Miejsce pracy to biuro Sii w Gdańsku lub Warszawie

    Główne obowiązki i wyzwania na tym stanowisku:

    • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zarządzającym w zakresie analizy potrzeb rekrutacyjnych, budowania bazy kandydatów pod kątem planowanych i realizowanych projektów na terenie Szwecji
    • Poszukiwanie, rejestrowanie i kontaktowanie kandydatów na terenie Szwecji
    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z social media (head-hunting & direct search)
    • Prowadzenie wywiadów rekrutacyjnych – telefonicznie oraz Skype
    • Organizowanie ocen technicznych oraz spotkań rekrutacyjnych f2f w Sztokholmie
    • Analiza rynku pracy i budowanie know-how nt. profili IT i non-IT w Szwecji,
    • Współtworzenie i prowadzenie działań EB oraz marketingowych na terenie Szwecji
    • Wspieranie zmian w systemach i procesach działu Rekrutacji celem dopasowania ich do potrzeb Sii Sweden
    • Wraz z rozwojem Sii Sweden szansa na tworzenie i rozwój dedykowanego zespołu Rekrutacji!
    Oczekiwane umiejętności:

    • 2 letnie doświadczenie w roli Specjalisty w dziale rekrutacji lub sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w obszarze IT i/lub inżynierii z wykorzystaniem direct search
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe oraz duch walki
    • Duża świadomość biznesowa, elastyczność i pozytywne nastawienie
    • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C2)
    • Dyspozycyjność do podróży służbowych do Szwecji
    Korzyści dla Ciebie:

    • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój nowego start up’u Sii w Szwecji, poznasz nową kulturę i nowy rynek pracy - to okazja do współpracy z nowymi ciekawymi projektami w jednym z najbardziej innowacyjnych państw na świecie!
    • Otrzymasz dużą samodzielność w realizacji projektów rekrutacyjnych, marketingowych i EB w Szwecji
    • Rewelacyjna atmosfera, komfortowe biura w dobrej lokalizacji i cudowni ludzie, którzy tworzą Sii, za co rok do roku zdobywamy tytuł Great Place to Work in Poland
    • Profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie – LinkedIn Recruiter, dedykowany CRM, wsparcie działu Marketingu Online
    • Szkolenia i wymiana wiedzy – szkolenie Sandler’a, online sourcing, kursy językowe, udział w konferencjach oraz cyklicznych wymianach wiedzy całego działu Rekrutacji Sii – bezcenne!
    • Prywatna opieka medyczna i dentystyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, Mutisport i dostęp do platformy MyBenefit
    • Masz szansę na rozwój w roli Lidera Zespołu – wraz z rozwojem szwedzkiego oddziału będziesz miał/a okazję budować dedykowany zespół rekrutacji dla Sii Sweden w Polsce
    Zainteresowała Cię ta oferta?
    Poleć znajomego do Sii
    Twój znajomy sprawdzi się w tej pracy? Poleć go i zgarnij bonus!
    polec
    Poleć znajomego
    do pracy w sii
    Jeśli go
    zatrudnimy
    Zgarniesz bonus
    nawet 8000 zł
    polec
    Nie zapomnij o poniższej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Sii sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa („Sii”) dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Sii. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Sii nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.