Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

AIC S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

AIC S.A.

Rdestowa 41

Dąbrowa

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Co będziesz robić?

  • Samodzielnie prowadzić projekty rekrutacyjne (stanowiska produkcyjne, logistyczne).

  • Współpracować z agencjami pracy, lokalnymi urzędami pracy, biurami karier.

  • Dbać o relacje z kandydatami, budować profesjonalny wizerunek działu HR w kontakcie z potencjalnymi pracownikami firmy.

  • Współpracować z klientem wewnętrznym w zakresie prowadzonych rekrutacji (wsparcie w budowaniu profili kompetencyjnych kandydatów, dbałość o przepływ informacji w trakcie trwania procesu rekrutacji).

  • Współuczestniczyć w tworzeniu i rozwoju systemów HR takich jak onboarding, zarządzanie kompetencjami, rozwój, szkolenia itp.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy proaktywnej, dynamicznej, komunikatywnej osoby, która:

  • Posiada ok. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (pożądane doświadczenie w agencji pracy).

  • Wykazuje się wysoką kulturą osobistą.

  • Posiada kreatywne podejście do odkrywania nowych źródeł pozyskiwania pracowników z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi rekrutacyjnych.

  • Zna techniki docierania do kandydatów pasywnych.

  • Potrafi zaprojektować kampanie rekrutacyjne na portalach społecznościowych.

  • Zna język angielski na poziomie pozwalającym weryfikację umiejętności językowych kandydatów w swobodnej rozmowie.

To oferujemy

  • Ciekawe, wymagające projekty rekrutacyjne.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania własnej strategii działania i realnego wpływu na realizowany proces.

  • Przyjazną atmosferę w zespole ambitnych, nastawionych na intensywny rozwój osób.

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego.

  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny.

  • Możliwość dołączenia do programu PPE / IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.

  • Pyszną kawę w naszej nowoczesnej kantynie.

AIC S.A.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującą się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Przewiń do profilu firmy