Specjalista ds. rekrutacji

  • Głogów, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARRA GROUP SP. Z O.O. SP.K

    ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą transportową, specjalizującą się w transporcie farmaceutycznym w temperaturze kontrolowanej. Dynamicznie rozszerzamy swoje wpływy na mapach Europy i nie tylko. Świadczymy usługi najwyższej jakości, co potwierdzają opinie naszych Klientów oraz liczne zdobyte przez nas nagrody i certyfikaty. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy certyfikat EU GDP, gwarantujący bezpieczeństwo przyjmowania, transportowania i wydawania produktów leczniczych.

    Miejsce pracy: Głogów

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz niższego szczebla do różnych działów wewnątrz firmy, w tym publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w języku polskim i angielskim, ocena kompetencji kandydatów, udzielanie informacji zwrotnych po zakończeniu projektu
    • Aktywne poszukiwanie kandydatów (LinkedIn, GoldenLine)
    • Realizacja procesu zatrudnienia pracowników, w tym onboarding
    • Uczestnictwo w tworzeniu oraz realizacji polityki HR
    • Monitorowanie właściwego funkcjonowania procesów HR w wybranym obszarze.
    • Udział w projektach realizowanych przez HR

    Oczekujemy:

    • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Aktualnej wiedzy z obszaru rekrutacji
    • Znajomości nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
    • Kreatywności oraz elastyczności w działaniu
    • Znajomości języka angielskiego
    • Doświadczenie w agencji rekrutacyjnej - mile widziane

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Benefity (karta Multisport, możliwość finansowania szkoleń, studiów, kursów, imprezy i wyjazdy integracyjne, vouchery...)
    • Współpracę z doświadczonym i dynamicznym zespołem
    • Możliwość wpływania na politykę firmy
    • Możliwość rozwoju i awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Zgodnie z treścią art. 23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 96 z póź. zm) zwanej dalej „Ustawą o Ochronie Danych Osobowych” niniejszym wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj. ARRA Group Spółka z o.o. Sp. K., zwanego dalej „Administratorem” teraz oraz w przyszłości, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi.

    Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, zwłaszcza o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia w całości, w każdym czasie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, jest niezbędne do realizowanych przez niego procesów rekrutacyjnych”.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    1. Administratorem Pana/i danych osobowych jest ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k., ul. Piastowska 5, 67-200 Głogów, adres e-mail: arra@arra.pl.

    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k. możliwy jest pod adresem e - mail: iod@arra.pl;

    3. Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) w celu rekrutacji do pracy w spółce ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k.

    4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji.

    5. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.

    6. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

    7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.