Oferta pracy

Specjalista ds Rekrutacji

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

  • Głuchów (pow. łódzki wschodni), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?
Miejsce pracy: Głuchów (pow. łódzki wschodni) k / Łodzi

Zakres zadań na stanowisku

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne oraz specjalistyczne
  • Tworzenie strategii pozyskiwania kandydatów oraz dobór narzędzi z obszaru marketingu rekrutacji
  • Troska o doskonały Candidate Experience
  • Dbanie o pozytywne relacje ze współpracownikami/wewnętrznymi klientami
  • Prowadzenie działań mających na celu wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku

Kluczowe umiejętności:

  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne oraz specjalistyczne
  • Doświadczenie w agencji/firmie doradztwa personalnego będzie atutem
  • Pasja oraz inicjatywa w działaniu
  • Komunikatywna znajomość angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę plus miesięczne premie
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym dofinansowanie do wczasów,
  • Wyplata świadczeń świątecznych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karnetów multisport oraz ubezpieczeń na życie
  • Spotkania integracyjne z pracownikami
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Konkursy uznaniowe
  • Możliwość otrzymania nagród
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy