Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

SENIOR TEAM24 sp. z o.o.

2 0003 000 brutto / mies.
  • Gogolin

    Gogolin, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wykonawcze, administracyjne i kierownicze w branży technicznej (przygotowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów i spotkań)

Dbanie o pozytywny candidate experience

Współpraca z portalami ogłoszeniowymi

Przeprowadzanie cyklicznych analiz i przygotowywanie raportów dot. kosztów oraz efektywności procesów rekrutacyjnych

Nadzór nad dokumentacją kadrową - kompletowanie dokumentów

Dyspozycyjność i elastyczność w pracy

Mile widziane prawo jazdy

Bardzo dobra organizacja pracy

Nasze wymagania

Dostępność do pracy od zaraz

Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

Doświadczenie w pracach administracyjno-kadrowych

Swobodne posługiwanie się programami z pakietu MS Office

Komunikatywność, nastawienia na budowanie relacji, zdolność do szybkiej adaptacji, otwartość na feedback

Inicjatywa i konsekwencja w działaniu

Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

To oferujemy

Umowa zlecenie – okres próbny

Możliwość rozpoczęcia pracy między 8:00 – 16 :00

Zróżnicowany zakres zadań - możliwość rozwoju w wielu obszarach HR - miękkiego i twardego

System premiowy po okresie próbnym

Możliwość dofinansowania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe (w tym dofinansowanie nauki)

W okresie nasilonej pandemii praca w trybie hybrydowym

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

seniorteam24.pl

Senior Team 24 Sp z o.o.  jest firmą świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Fundamentem naszej działalności jest kompleksowa opieka nad osobami starszymi na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Europy.