Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji, HR Specialist

ROSOTRAVEL sp. z o.o.

7 5608 500 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja pracowników pracujących zdalnie w Polsce i za granicą do wszystkich działów firmy tj. dział logistyki, finansów, marketingu, publikacji - ok 20 pracowników w ciągu roku

  • rekrutacja na stanowiska menedżerskie

  • tworzenie opisów oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • weryfikacja CV,

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,

  • aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez LinkedIN

  • korzystanie z narzędzi tj. dysk Google, Gmail, Excel Sheets

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia w rekrutacji pracowników biurowych, w tym min 2 lata doświadczenia w rekrutacji na stanowiska menedżerskie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • samodzielność i proaktywność w rozwijaniu działu HR

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • umowę na 3-miesięczny okres próbny, następnie umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B do wyboru

  • wynagrodzenie w przedziale 45 - 50 zł brutto/godzinę w zależności od umiejętności plus premia za wyniki,

  • pracę zdalną na pełen etat z miejsca zamieszkania,

  • stałe zatrudnienie, terminowe płatności,

  • jasną ścieżkę awansu oraz możliwość rozwoju osobistego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie turystycznej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Opis stanowiska pracy

Na stanowisko HR Specialist poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w rekrutacji pracowników biurowych i na stanowiska managerskie, lubi wyzwania, biegle posługuje się narzędziami online tj. Gmail, Google Drive jest dokładna, i chce pracować w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Organizacyjnie

  • Praca stała

  • Pełen etat

  • Praca w zdalna z miejsca zamieszkania

  • Wynagrodzenie: 45 - 50 za godzinę (brutto)

Jesteśmy startupem turystycznym organizującym wycieczki fakultatywne w Europie i USA. Planujemy organizację wycieczek na całym świecie w ciągu 5 lat. Poza rekrutacją na podstawowe stanowiska, zadaniem HR Specialist będzie poszukiwanie kandydatów na stanowiska managerskie, którzy przyczynią się do szybkiego rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy