Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i administracji

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteś osobą energiczną i chętną do działania? Nie odstrasza Cię duża dynamika i różnorodność obowiązków? Lubisz wyzwania?

Jeśli tak to zobacz jak może wyglądać Twoja praca w Randstad i wyślij do nas swoją aplikację!

Specjalista ds. rekrutacji i administracjiNumer ref.: /740/05/2021/AM/72225

zadania

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i magazynowe,
  • opieka nad nowozatrudnionymi pracownikami,
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej,
  • przygotowywanie raportów/danych/zestawień,
  • budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z klientem, kandydatami, pracownikami,
  • praca w systemie SAP oraz w innych systemach używanych w naszej organizacji.

oczekujemy

  • dużej elastyczności co do godzin pracy (czasami praca od 6:00 rano),
  • dyspozycyjności do pracy również w niektóre soboty (w zamian dzień wolny w poniedziałek),
  • podstawowej znajomości programu Excel,
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy,
  • samodzielności oraz komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole, jak również pod presją czasu,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dostęp do platformy benefitowej, bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego + dofinansowanie do nauki tego języka z lektorem),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy),
  • szansę na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne