Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

nazwa.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla (badanie potrzeb rekrutacyjnych, redagowanie i publikacja ogłoszeń, spotkania z kandydatami, negocjacje warunków, dopełnianie formalności z nowym pracownikiem)

  • współtworzenie i realizacja zadań z zakresu Employer Brandingu

  • wsparcie we wdrażaniu inicjatyw rozwojowych i projektów z obszaru miękkiego HR

  • opracowywanie analiz i raportów z prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnie prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze IT

  • potrafisz prowadzić efektywne działania direct / executive search

  • z łatwością docierasz i pozyskujesz pasywnych kandydatów

  • znasz specyfikę i trendy rynku rekrutacyjnego

  • dbasz o pozytywny candidate experience

  • jesteś osobą samodzielną i nastawioną na efekty swojej pracy

  • chętnie wychodzisz z inicjatywą i stale poszukujesz nowych rozwiązań

  • potrafisz pracować w zespole i dzielić się wiedzą

  • cechuje Cię profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja pracy

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację

To oferujemy

  • pełną wyzwań praca w przyjaznej atmosferze

  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia

  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników

  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach, szkoleniach i projektach z obszaru miękkiego HR

  • możliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)

  • pakiet atrakcyjnych benefitów i zniżki na usługi nazwa.pl (m.in. pakiet startowy, ubezpieczenie medyczne, multisport, budżet rozwojowy, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne itp.)

  • komfortowe biuro w Krakowie i/lub możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

nazwa.pl

nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient-usługodawca.

Przewiń do profilu firmy

Opis Oferty

Masz doświadczenie w rekrutacji IT a branża technologiczna nie ma przed Tobą tajemnic? Rekrutacja to Twoja pasja i ścieżka, w której chcesz się rozwijać? Do tego jesteś zorganizowana/y i z łatwością planujesz swoją pracę? W nazwa.pl wierzymy, że naszym największym potencjałem są ludzie, którzy tworzą organizację. To właśnie oni dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu sprawiają, że wyznaczamy standardy rynku IT. Dołącz do nas i pomóż nam zbudować zespół ekspertów, który stworzy z nami nowe, innowacyjne usługi. Zapraszamy do aplikacji - z przyjemnością Cię poznamy!

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy