Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

Diehl Controls Polska

plac Konstytucji 3 Maja 3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy na stanowiska różnego szczebla;

  • Zapewnienie Candidate Experience (w tym onboarding);

  • Inicjowanie i organizowanie działań z zakresu Employer Branding mających na celu zwiększenie świadomości miejsca pracy Diehl Controls Polska wśród potencjalnych kandydatów, poszukiwanie nowych sposobów promowania otwartych stanowisk i przyciągania talentów;

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi;

  • Praca nad nowymi sposobami podnoszenia jakości i efektywności procesów rekrutacyjnych;

  • Sporządzanie raportów, analiz rynku pracy;

  • Praca na systemie ATS służącym do zarządzania aplikacjami.

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (idealnie na stanowiska techniczne w branży elektroniki/IT);

  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych pozwalających na profesjonalne prowadzenie rekrutacji;

  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności rekrutacji w celu zapewnienia najlepszej jakości i wyników;

  • Co najmniej 1-2 letnie doświadczenie w Employer Brandingu (inicjowanie i organizowanie działań EB mających na celu promowanie otwartych stanowisk i przyciąganie talentów);

  • Wykształcenie wyższe (ZZL, Projektowanie komunikacji, PR, Socjologia, Psychologia w biznesie);

  • Samodzielność w zarządzaniu powierzonymi zadaniami oraz nastawienie na jakość i efektywność;

  • Biegła znajomość j.polskiego oraz komunikatywna znajomość j.angielskiego;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word);

  • Prawo jazdy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w organizacji akcji Employer Brandingowych dla firm technicznych;

  • Doświadczenie w zatrudnianiu kandydatów zagranicznych (praktyczna wiedza z zakresu legalizacji pobytu i pracy);

  • Doświadczenie w korzystaniu z social media w rekrutacji;

  • Praca w międzynarodowej organizacji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

  • Pakiety: Medyczny, Socjalny;

  • Dopłatę do dojazdów lub pakiet relokacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim oraz/lub j. angielskim poprzez przycisk APLIKUJ.

Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy