Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

Gigaset Communications Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Robotnicza 42

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów (direct search)

  • Koordynacja działań employer brandingowych

  • Udział w organizowaniu wydarzeń integracyjnych

  • Organizacja akcji promujących pracodawcę

  • Aktywna realizacja projektów HR

Nasze wymagania

  • Gotowość do realizacji własnych pomysłów i tworzenia wspaniałego miejsca pracy

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy w obszarze rekrutacji IT

  • Znajomość technik, metod i narzędzi rekrutacyjnych

  • Doświadczenie w koordynowaniu działań Employer Brandingowych takich jak eventy, kampanie online itp.

  • Zaangażowanie, inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analizy danych i tworzenia raportów HR

  • Płynna komunikacja w języku angielskim i polskim

  • Chęć udziału w różnych projektach HR (wellbeing, badania satysfakcji, szkolenia i rozwój, feedback).

  • Kreatywność i nastawienie do działania są mile widziane :)

To oferujemy

  • Realny wpływ na procesy HR

  • Bogaty pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa i nie tylko

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy

  • Elastyczne godziny pracy (w trybie hybrydowym, w dużej mierze zdalnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Gigaset jest liderem rynku telefonów bezprzewodowych w Europie, z ponad 160-letnim doświadczeniem. Gigaset Communications Polska istnieje we Wrocławiu od 2002 roku i od tego czasu stale się rozwija. Obecnie jest to główne centrum badawczo-rozwojowe, w którym pracownicy odpowiedzialni są za rozwój i utrzymanie kluczowych produktów i usług.

Przewiń do profilu firmy