Specjalista ds. rekrutacji i headhuntingu

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-06-03
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-07-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Specjalista ds. rekrutacji i headhuntingu (Talent acquisition & recruitment specialist)
    Miejsce pracy: Białystok
    Firma ENPIRE, jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji i Headhuntingu (Talent Acquisition & Recruitment Specialist).

    Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy w firmie o wysokiej pozycji na rynku – zapraszamy do naszego zespołu!

    Dołącz do najlepszych specjalistów w branży.

    • pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w agencji zatrudnienia lub firmie outsourcingowej,
    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i realizacji usług HR,
    • potrafisz prowadzić pogłębione wywiady z kandydatami,
    • cechuje cię samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,
    • posługujesz się swobodnie językiem angielskim,
    • chcesz być odpowiedzialny/a za realizację projektów od początku do końca,
    • masz doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - direct/executive search, headhunting, networking,
    • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie).

    Twoje zadania:
    • prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
    • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów w tym direct i executive search, social media, headhunting,
    • stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia,
    • kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji dla oddziałów firmy,
    • kontakt i identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji,
    • wsparcie klientów w pozyskiwaniu oraz zatrudnianiu oczekiwanych pracowników,
    • udział w akcjach employer brandingowych wśród pracodawców oraz pracowników.

    Będziesz pracował dla firmy, gdzie tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

    Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

    Umowa
    o pracę
    Dogodna lokalizacja
    Ubezpieczenie grupowe
    Opieka
    medyczna
    Karta
    Multisport
    Brak limitu awansów
    Wyprawka dla niemowlaka
    Pełne wsparcie managera
    Zgrany
    zespół
    Owoce
    w pracy
    Najbogatszy pakiet szkoleń
    Imprezy integracyjne
    Jasny system wynagradzania
    Program
    sugestii
    Brak nonsensów korporacyjnych
                    opisopis