Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i headhuntingu

ENPIRE HRO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,

  • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów w tym direct i executive search, social media, headhunting,

  • stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia,

  • kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji dla oddziałów firmy,

  • udział w akcjach employer brandingowych,

  • identyfikacja potrzeb wewnętrznych oraz klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji,

  • wsparcie wewnętrzne oraz klientów w pozyskiwaniu oraz zatrudnianiu oczekiwanych pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji zatrudnienia lub wewnętrznym Dziale HR,

  • doświadczenie w realizacji usług HR,

  • umiejętność prowadzenia pogłębionych wywiadów z kandydatami,

  • doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - direct/executive search, headhunting, networking,

  • samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie).

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),

  • bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK,

  • wspieranie rozwoju, możliwość awansu,

  • praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

ENPIRE HR

Jesteśmy ENPIRE HR - nowoczesną agencją doradztwa personalnego. Wysoko cenimy dobre pomysły i odwagę biznesową, która wytycza nowe szlaki. Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna - oparliśmy ją na partnerskich relacjach oraz klarownej komunikacji. Z nami przekonasz się, że możesz o wiele więcej, niż myślisz. Nasz cel? Nowatorskie projekty, zadowoleni klienci i docenieni pracownicy.

Marka ENPIRE to także perspektywy. Potwierdzenie? Gazela Biznesu 2019, Gepard Biznesu 2019, laureat plebiscytu Światowa Firma - Worldwide Company 2019. Jako jedna z niewielu Polski firm figurujemy też w prestiżowym rankingu Financial Times: Europe's Fastest Growing Companies.

Możesz być pewien, że w ENPIRE HR zadbamy o Twoją karierę i docenimy zdolności.

Dołącz do najlepszych specjalistów w branży.

ENPIRE HR (ENPIRE Sp. z o.o.) posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, uprawniający do świadczenia usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego pod numerem 22444.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy