Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i HR

Bank BPH Spółka Akcyjna

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych w banku (przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, aktywne poszukiwanie kandydatów, w tym direct search, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych w modelu hybrydowym)

  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi i procesów rekrutacyjnych

  • Współpraca z portalami ogłoszeniowymi oraz dostawcami zewnętrznymi wspierającymi działania HR

  • Aktywna współpraca i doradztwo dla kadry menedżerskiej

  • Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów w trakcie całego procesu (candidate experience)

  • Uczestnictwo w działaniach w zakresie onboardingu, offboardingu oraz employer brandingu

  • Realizacja zadań administracyjnych i raportowych związanych z prowadzonymi rekrutacjami

  • Udział w innych projektach i zadaniach w zespole HR zgodnie z obszarami zainteresowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu rekrutacji

  • Umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji

  • Umiejętność organizacji własnej pracy, proaktywność w działaniu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel i Power Point

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość systemu Workday

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie wielokrotnie wyróżnianej znakiem HR Najwyższej Jakości

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu,

  • Możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych, inicjatywach promujących zdrowy tryb życia oraz wolontariacie

  • Owocowe wtorki, kącik z herbatami sezonowymi, biblioteczka z literaturą branżową i nie tylko

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący ubezpieczenie na życie Generali, prywatną opiekę medyczną Medicover dla pracownika, świadczenia świąteczne, system kafeteryjny MyBenefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, realizowane dzięki zaangażowanym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy