Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Mabion S.A.

  • Langiewicza 60, Konstantynów Łódzki
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie różnorodnych projektów w obszarze HR zgodnie z aktualnymi potrzebami Spółki (np. badanie satysfakcji pracowników i analiza jego wyników, współpraca z uczelniami wyższymi, koordynacja akcji CSR)

  • Planowanie nowych oraz kontynuacja już istniejących działań w zakresie Employer Brandingu

  • Planowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych

  • Koordynacja szkoleń i procesów rozwojowych pracowników od strony organizacyjnej

  • Realizacja zadań w zakresie komunikacji wewnętrznej

  • Podejmowanie własnych inicjatyw z obszaru HR i innych

  • Ścisła współpraca z Działem Kadr i Płac

Podział czasu pracy
30%

projekty rekrutacyjne

70%

pozostałe działania HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ZZL, psychologia, socjologia lub pokrewne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR

  • Znajomość procesów oraz narzędzi HR

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej i/lub biotechnologicznej)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dynamika w działaniu

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Kompetencje miękkie niezbędne w budowaniu i rozwijaniu relacji z ludźmi

  • Znajomość języka angielskiego - poziom B2

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Atrakcyjny program premiowy oparty o realizację celów

  • Pakiet medyczny w trosce o Twoje zdrowie

  • Udział w grupowym ubezpieczeniu na życie finansowanym przez pracodawcę

  • Dofinansowanie do posiłków

  • W ramach kafeterii benefitów: bilety do kina dla głodnych rozrywki, kupony na zakupy, karta Multisport

  • Pracę w międzynarodowych i multidyscyplinarnych zespołach, bo chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem

  • Rozwój zawodowy - zaczynając pracę w Mabion masz przed sobą wiele możliwości ścieżek rozwoju i awansu na stanowiska merytoryczne (np. Starszego Specjalisty) oraz funkcyjne (np. Lidera Projektu)

  • Spersonalizowany plan szkoleniowy, dzięki któremu zyskasz nowe umiejętności

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego, realizowanej w wygodnym trybie zdalnym

  • Możliwość reprezentowania Spółki w ramach programu AMBASADOR MABION-programu motywacyjnego dla najbardziej aktywnych pracowników, łączącego w sobie indywidualne projekty zawodowe wraz z pakietem dodatkowych benefitów.

  • Wspólne wyjazdy, wyjścia integracyjne i świętowanie kluczowych dla nas wydarzeń, bo dobrze wiemy, jak ważna jest chemia między ludźmi

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do pysznych posiłków

Mabion S.A.

Jesteśmy pierwszą i najbardziej doświadczoną firmą biotechnologiczną w Polsce, która dała początek sektorowi life science w naszym kraju. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii i doświadczeniu naszych specjalistów, każdego dnia rozwijamy produkty, które mają realny wpływ na zdrowie i życie pacjentów na całym świecie. Uczestniczymy w innowacyjnych projektach, które umożliwiają nam wprowadzanie terapii leczniczych najnowszej generacji, a tym samym wspieramy rozwój polskiej biotechnologii. Nasz zespół to ludzie, dla których nauka to przyjemność i największa pasja. Chcemy nią zarażać innych i razem tworzyć wielkie rzeczy!

Przewiń do profilu firmy