KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH 1. Obowiązek informacyjny wynika z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz.U. UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r. które stosuje się od dnia 25 maja 2018 r. (dalej nazywamy je Rozporządzeniem).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 25 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych w Przedsiębiorstwie

  • Dbałość o jakość prowadzonych procesów rekrutacji i rozwój narzędzi wspomagających proces

  • Budowanie wizerunku pracodawcy na rynku w oparciu o prowadzone działania

  • Kontakty z firmami zewnętrznymi w zakresie dostarczanych usług HR

  • Udział w tworzeniu dokumentacji w zakresie spraw personalnych

  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu projektów z zakresu HR w firmie

  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających realizację procesów HR

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność

  • Swoboda w nawiązywaniu i budowaniu relacji

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i elastyczne podejście do zadań

To oferujemy

  • Pracę w Przedsiębiorstwie o zasięgu ogólnopolskim i ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

co to?