Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i HR

Ecol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Podmiejska 71A

Rybnicka Kuźnia

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • SAMODZIELNE PROWADZENIE PROCESÓW REKRUTACYJNYCH,

  • NADZÓR NAD ONBOARDINGIEM NOWYCH PRACOWNIKÓW,

  • KOORDYNACJA I WSPARCIE KIEROWNIKÓW W REALIZACJI PROCESÓW HR (ROZWÓJ, REKRUTACJA, ONBOARDING, ITD.),

  • BUDOWANIE I WZMACNIANIE KULTURY ORGANIZACYJNEJ,

  • MONITOROWANIE TRENDÓW RYNKOWYCH, PROPONOWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE POLITYKI HR,

  • MONITOROWANIE SYTUACJI KADROWEJ W FIRMIE,

  • PRZYGOTOWANIE RAPORTÓW I ANALIZ,

  • DBANIE O POPRAWNY OBIEG, TERMINOWOŚĆ I AKTUALNOŚĆ DOKUMENTACJI KADROWEJ ZGODNIE Z PRZEPISAMI RODO.

Nasze wymagania

  • MINIMUM DWA LATA DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU,

  • ZNAJOMOŚĆ TECHNIK REKRUTACJI I SELEKCJI,

  • MYŚLENIE STRATEGICZNE,

  • DBAŁOŚĆ O WIZERUNEK PRACODAWCY,

  • ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE,

  • MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE W KIERUNKU: PSYCHOLOGIA, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI I POKREWNE,

  • JĘZYK ANGIELSKI NA POZIOMIE MIN. B2,

  • DUŻA SAMODZIELNOŚĆ I UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ,

  • KOMUNIKATYWNOŚĆ I ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW INTERPERSONALNYCH,

  • CZYNNE PRAWO JAZDY KAT. B - GOTOWOŚĆ DO PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH.

To oferujemy

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ NA PEŁNY ETAT,

  • PRACĘ W GODZINACH 7 – 15,

  • OPIEKUNA I PEŁNE SZKOLENIE WDROŻENIOWE,

  • WYNAGRODZENIE ADEKWATNE DO TWOJEGO DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO,

  • FINANSOWANIE SZKOLEŃ I ROZWOJU PRACOWNIKÓW,

  • UBEZPIECZENIE NNW ORAZ DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE,

  • PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ REALIZOWANĄ PRZEZ PZU M.IN. MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WIZYT BEZ SKIEROWANIA DO 33 LEKARZY SPECJALISTÓW,

  • DOSTĘP DO PRACOWNICZEGO PROGRAMU EMERYTALNEGO,

  • KARTĘ MULTISPORT,

  • ŚWIADCZENIA UJĘTE W RAMACH ZAKŁADOWEGO FUNDUSZU ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH: PREMIE ŚWIĄTECZNE, NIEOPROCENTOWANE POŻYCZKI ORAZ WYPRAWKA SZKOLNA, MIKOŁAJKI DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Aplikuj i wznieś swą karierę na wyższy poziom!

W naszej firmie już pierwszego dnia poczujesz się jak u siebie, ponieważ kierownik krok po kroku wprowadzi Cię w Twoje obowiązki, a doświadczeni koledzy przekażą Ci przydatne wskazówki.

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na wyzwania standardów przemysłu 4.0 oraz wdrażanie nowych technologii. Działamy od blisko 30 lat realizując nasze usługi w strategicznych punktach Polski. Zatrudniamy około 350 pracowników. Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Poszukujemy osoby doświadczonej w rekrutacji, która lubi śledzić bieżące trendy HR-owe i potrafi je skutecznie wdrażać.

Przewiń do profilu firmy