Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i HR

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy utalentowanych osób na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych
  • Przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych i rekomendacja kandydatów
  • Bezpośrednia współpraca z kadrą managerską w różnych liniach biznesowych wewnątrz organizacji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Udział w dodatkowych projektach obszaru zarządzania zasobami ludzkimi
  • Praca z dokumentacją personalną
  • Przygotowywanie dokumentów z zakresu HR
  • Udział w działaniach z zakresu budowania marki pracodawcy

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, wielozadaniowość, dynamika działania, elastyczność oraz dokładność
  • Bardzo dobrej umiejętności komunikacyjnej, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy
  • Dobra znajomość programu MS Excel oraz MS Power Point
  • Kreatywności i samodzielności

Co oferujemy:

  • Pracę w rozwojowej branży fotowoltaicznej – najszybciej rosnący rynek Energetyki w Polsce
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Szansę szybkiego awansu w strukturach firmy
  • Możliwość szkoleń i zdobywania certyfikacji /uprawnień
  • Lokalizację blisko linii Metra
  • Zatrudnienie w młodym, energicznym zespole
  • Elastyczną formę Umowy w zależności od Twoich potrzeb
  • Doświadczenie w zakresie profesjonalnej obsługi pracowiczej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy