Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji i HR

Freundschaft sp. z o.o.

  • Mangalia 2a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mangalia 2a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rekrutacji (w tym metodą direct search)

  • zapewnienie prawidłowego wdrożenia nowych osób w pierwszych dniach pracy

  • wsparcie merytoryczne w ramach obszarów dotyczących rozwoju pracowników i ich ścieżek karier

  • prowadzenie działań z zakresu employer brandingu

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów kadrowych i pomoc w przygotowywaniu umów

  • codzienne wsparcie zespołu HR

Nasze wymagania

  • ok. 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność koordynacji procesów rekrutacyjnych (w tym z wykorzystaniem metody direct search) oraz realizacji innych projektów HR

  • gotowość do szybkiego zaznajomienia się ze specyfiką branży reklamowej

  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy

  • dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacji pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się agencji reklamowej i możliwość rozwoju w kierunku HR Biznes Partnera

  • dużą samodzielność, poczucie sprawczości, lecz także wsparcie zespołu

  • pracę w systemie hybrydowym: częściowo możesz pracować z domu, jednak jako pracownik Działu HR będziesz odpowiadać m. in. za budowanie kultury organizacyjnej, dlatego częściowo będziesz też pracować w naszym nowoczesnym biurze zlokalizowanym na Mokotowie

  • przyjazną atmosferę pracy w miejscu, w którym wszyscy jesteśmy na "Ty", ścieżka decyzyjna jest krótka, a zamiast skomplikowanych procedur stawiamy na efektywność

Różni, ale razem. Twardzi, ale mili. Kiedyś Scholz & Friends Warszawa, Emlab, The Digitals i Booost. Teraz Freundschaft. Budujemy marki. Wierzymy w dobry insight, jasny koncept i wyrazisty przekaz. Tworzymy doświadczenia i zapamiętywalne platformy. W ten sposób pracujemy nad komunikacją marki.

Chcesz pracować w miejscu, gdzie liczą się ludzie i ich pomysły, a poczucie bycia trybikiem w wielkiej machinie nie istnieje? Jesteśmy agencją reklamową, z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku i nie tylko jesteśmy fajni, ale przede wszystkim wiemy, jak robić reklamy!

Przewiń do profilu firmy

Wyślij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj - chętnie porozmawiamy z Tobą o szczegółach.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.