Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i HR

KARMAR S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (research, przegląd i analiza aplikacji, umawianie spotkań, raporty po spotkaniach)

  • Wsparcie Działu HR przede wszystkim w procesach: rekrutacji, onboardingu i zatrudnienia,

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz związanych z rekrutacją i zatrudnieniem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji w branży budowlanej i dobra znajomość tej branży – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL)

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku

  • Samodzielność w działaniu i chęć ciągłego poszukiwania i proponowania nowych rozwiązań

  • Nastawienie na realizację celów, zaangażowanie

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalna postawa

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy