Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i hr

ALTO

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych "end to end"

  • wyszukiwanie i selekcja kandydatów poprzez stosowanie różnych metod, w tym w dużej mierze direct search

  • współpraca z Hiring Managerem na każdym etapie rekrutacji

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbanie o Candidate Experience

  • współpraca z podmiotami i organizacjami wspierającymi działania rekrutacyjne

  • onboarding nowych pracowników

  • codzienna współpraca z HR Managerem

  • koordynacja i wsparcie wszelkich działań związanych z obszarem miękkiego HR

Podział czasu pracy
60%

rekrutacja

40%

obszar miękkiego HR

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w rekrutacji w tym metodą direct search - wymóg konieczny

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziome min B2

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk z obszaru rekrutacji, employer brandingu oraz trendów HR

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w rekrutacji w obszarze podatków oraz księgowości

  • doświadczenie w pracy w firmie rekrutacyjnej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wewnętrznym dziale HR

  • zdobycie doświadczenia w obszarze miękkiego HR

  • jasna ścieżka rozwoju kariery w dziale HR

  • wsparcie doświadczonego HR Managera na każdym etapie pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

ALTO

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 140 pracowników. Wciąż się rozwijamy, szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować, APLIKUJ

Przewiń do profilu firmy

Dział HR

Dział HR w ALTO to jeden z kluczowych działów wsparcia. Na co dzień dbamy o dobrostan naszych pracowników, pozyskujemy talenty aby wzmocnić nasze zespoły merytoryczne. Jesteśmy proaktywni, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rynku, wdrażając zmiany pozwalające do zwiększenie komfortu pracy. Pracy nam nie brakuje, wręcz przeciwnie, oczekiwania wobec naszego działu ciągle rosną :) co bardzo nas cieszy. Dlatego jeżeli chcesz być częścią kameralnego ale prężnego zespołu HR Warriars APLIKUJ