Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Prodigo S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i prowadzenie pełnego procesu rekrutacji we współpracy z kadrą menadżerską,

  • analiza potrzeb rekrutacyjnych, docieranie do najlepszych kandydatów z zastosowaniem najskuteczniejszych metod rekrutacyjnych,

  • prowadzenie procesów onboardingowych w organizacji,

  • realizacja działań employer brandingowych (np. działania w social media),

  • wsparcie managerów w budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów, rozwiązywaniu konfliktów i problemów personalnych oraz komunikowaniu i wprowadzaniu zmian organizacyjnych,

  • inicjowanie oraz realizacja projektów z obszaru miękkiego HR.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • umiejętność współpracy z pracownikami na różnych szczeblach organizacji i budowania dobrych relacji,

  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy,

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia lub pokrewne będą dodatkowym atutem),

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),

To oferujemy

  • Możliwość realizowania zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji,

  • Pełne wsparcie eksperckie ze strony działów Back-Office,

  • Narzędzia pracy niezbędne do efektywnej realizacji powierzonych zadań;

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych , możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie);

  • Siedziba pracodawcy w dogodnym miejscu, z dostępem do bezpłatnego, zadaszonego miejsca parkingowego ( stadion miejski Wrocławia).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

Grupę Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych - produkcję paliw alternatywnych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Przewiń do profilu firmy

Dla nas rola działu HR w organizacji to nie tylko dbałość o satysfakcję pracowników, system benefitów, ale przede wszystkim aktywny udział w rozwój biznesu poprzez wsparcie Zarządu i kadry menedżerskiej w działaniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.